PORADNA / TECHNICKÁ PODPORA
Nastavení služeb - www.nastavit.domenu.cz (změny hesel apod.)

3.11.2010 - upgrade serveru Jupiter včetně změny IP adresy serveru

3.11.2010 proběhne změna IP adresy serveru jupiter.abzone.cz ze současné 80.79.16.228 na novou 95.80.214.221. Pokud používáte vlastní DNS záznamy s nasměrováním na IP nebo se připojujete např. FTP klientem přímo na IP adresu namísto jména serveru, nezapomeňte si prosím aktualizovat změnu IP. V implicitní konfiguraci však není třeba jakékoliv změny.

Samotný přesun je zamýšlen jako bezvýpadkový, server na původní adrese zůstává v provozu současně se serverem na nové IP adrese po dobu změny DNS. V momentě přesunu bude pozastavena možnost ukládání dat pomocí FTP na "starý" server, aby nedošlo k úpravě dat po přesunu. Pokud Vám nepůjde připojení na FTP k aktualizaci stránek, vyčkejte prosím cca 2h, než si Váš poskytovatel načte novou IP adresu. Případně se můžete připojit přímo na novou IP adresu a provést aktualizaci dat již na novém serveru.

Současně se změnou IP dojde rovněž k upgradu PHP verze 4.4.4-8 na verzi 5.2.6-1. V případě nekompatibility skriptů s novější verzí jazyka PHP si prosím upravte své skripty.

© 1999-2011 Domény s.r.o., ABzone s.r.o.
Kopírování obsahu tohoto webu není dovoleno.